تاثیر فوتبال بر وبلاگ نویسی !

رضا علیاری | Reza Aliyari جمعه 27 دی 1392 , ساعت 15:30 چاپ مطلب

** .......... به نام خدا .......... **

خوب این تایپ نوشته هم تاثیر فوتبال بر وبلاگ نویسی است .!!!.

تاثیر فوتبال بر وبلاگ نویسی !

** مقدمه :

خوب شاید پیش خودتون بخواید بگید آخه فوتبال چه ربطی به وبلاگ نویسی داره یا شادیم تایپ نویس این مطلب فوتبالی یا بوده ......... یا شایدم .......... بگذریم .......... داستان چند مجهولی که هست ......... مجهولاش بیشتر میشه .........

قبل از هر چیزی ( به غیر از بالایی ) :

ما در این کره خاکی رشته های ورزشی متفاوتی را دارا هستیم از قبیل : فوتبال ........ بسکتبال .......... والیبال ......... و ......... + فوتبال .........

فوتبال نقشش خیلی پر رنگ یا شایدم زیاد تر باشه .........

** تعریف ساده فوتبال :
بازی فوتبال ورزشی است تیمی که در آن دو گروه یازده نفره در مقابل هم بازی می‌کنند و اغلب آن را پرطرفدارترین ورزش جهان می‌دانند.

** تعریف گسترده فوتبال : فوتبال عبارت است از : پر طرف دار ترین رشته ورزشی و تیمی دنیا که در آن دو تیم متفاوت 11 نفره >>دو دروازه بان و 20 بازیکن >> 1 + 10 به
1 + 10 مقابل هم به نبرد می پردازند که دروازه بان ها مهم ترین نقش کلیدی را دو طرف زمین ( صحنه ) به اجرا و نمایش گذاشته تا سوت پایان یا .......... وقت اضافه ..........

خوب بگذیریم 
..........سوال ؟ فوتبال چه ربطی به وبلاگ نویسی داره ؟

** شروع بی پایان :

خوب به تعریف فوتبال پرداختیم ( پرداخت تیم ! ) / انواع ورزشها را قبلش بهش یه اشاره ای کردیم .........

*** شاید شما بار ها و بار ها به وب سایت ها و وبلاگ ها ی مختلف خبری سر زده باشید
..........  خوب در این وب سایت ها و وبلاگ ها یه بخش به ورزش مخوصا" فوتبال اختصاص دادن با بهتر از اون ......... وبلاگ ها و وب سایت هایی کلا" ورزشی در دنیای مجازی وجود دارن .......... که این وب سایت ها و وبلاگ ها زیادی مطالب و اخبارشون به فوتبال اختصاص دادن .......... یا بهتر بهتر از اون : وبلاگ ها و وب سایت هایی کلا" فقط فوتبال و فوتبالی در دنیای مجازی وجود داره .......... پس دوباره .......... ( فوتبال )

** خوب اینجا آدم یاد حرف ادیسون میفته که توصیش این بود .......... کار
.......... کار .......... کار

** ما هم در این تایپ نوشتک *** گفتیم : فوتبال .......... فوتبال .......... فوتبال

خوب همان طوری که مشاهده کردید .......... رشته ورزشی فوتبال از جایگاه خوبی برخوردار است .........

تاثیر فوتبال بر وبلاگ نویسی :

مثلا" با خبر میشید که روز یکشنبه دو تیم X و Y با هم مسابقه دارن و امرو ز هم جمعه است . پس وقتی این خبر منتشر میشود قطعا" انعکاس زیادی هم در جامعه و هم در فضای مجازی خواهد داشت . ( حالا پرسپولیس و استقلال باشه که محشره ! )

خوب رسانه تلویزیون که جای خودش داره ......... اما سر کار ما رسانه اینترنت ( فضای مجازی )

شما وقتی وارد فضای مجازی میشوید .......... ای بابا نظر سنجی های گوناگون .......... پیش بینی های مختلف .......... طرفدارای دو تیم نظرات مختلفی میدن و .......... .

خوب حالا نقش وبلاگ نویس اینجا چی ؟ وبلاگ نویس فوتبالی اخبار ، پیش بینی ها رو رصد میکنه تا شروع مسابقه و اون ها رو در وبلاگ خودش منعکس میکنه .......... هم دستش روون تر و تحلیلی تر میشه برای مسابقه بعدی و هم این که وبلاگش با مطالب بیشتر بزرگ تر شده که در رتبش توی موتور های جست و جو موثر تره و وبلاگ نویسای یکم ضعیف تر میتونن وبلاگ نویسای قدیمی توی این زمینرو الگوی خودشون قرار بدن .......... .

** وبلاگ ها و وب سایت ها ی ورزشی مخصوصا" فوتبالیاشون از بازدید و طرفداران خوبی برخوردار هستند و با گذشت روز افزون بر میزان محبوبیت و طرفداران آن ها افزوده میشود . مثلا: طرفداران تیم X در X بلاگ .

امید وارم که مطلب فوق بهره ی حضورتون شده باشه ..........

تاثیر فوتبال بر وبلاگ نویسی !

از بعد استراتژیک فوتبال : بیشترن فشار بر روی دروازه بان است .......... زیرا چون که مربی میگه بچه ها منهای دروازه بان فقط بزنید .......... دروازه بان نخوریا .......... والا .......... بد میشه .

به قول مهدی مقدم : تو گل خوردی .......... خیلی بد شد .......... خیلی بد شد ..........

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد