X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

بعد استراتژیک گوگل بر اساس مبنای ظرفیت های جست و جو محور ( 1 )

رضا علیاری | Reza Aliyari دوشنبه 23 دی 1392 , ساعت 16:39 چاپ مطلب

خوب این تایپ نوشته به بعد استراتژیک گوگل بر اساس مبنای ظرفیت های جست و جو محوره .بعد استراتژیک گوگل


بعد استراتژیک گوگل


خوب شاید پیش خودتون بگین :


اصلا" این عنوان چی ؟


چرا اصلا" این عنوان ؟


اینا به هم چه ربطی دارن ؟


ظرفیت های جست و جو محور چی ؟


بعد استراتژیک گوگل چی ؟


و ...


و شاید هم اینقدر در زمینه اینترنت و وب متوهر ( کار بلد ) باشین که این سوالا براتون پیش نیاد و شاید هم این تایپ نوشترو نخونید . ( خودمونی مطالعه نکنید )آمازون و گوگل  amazon and google


google & amazon


اول ماجرا ( مقدمه ) :


در دنیای مدرن امروزی با همه پستی ها و بلندیاش دسترسی همه به اینترنت تبدیل به امری اجتناب ناپذر شده و همه به اینترنت یه جورایی دسترسی دارن  همه ما و با موتور جست و جوی گوگل و امکانات بی نظیر آن آشنا هستن و بارها و بارها در زندگی روزمره به آن برخورد کرده ایم .


برای مثال : بابا وقتی میاد خونه ......... میبینه که دختر یا پسرش توی اینترنت سرگردون و حیرونه ......... میگه دخترم ، پسرم توی اینترنت داری میکنی چیکار .......... دختر یا پسره میگه بابا داریم بچه هارو تو گوگل پلاس میکنیم تار و مار


** خوب در مثال فوق استرتژک گوگل بر این است که یک شبکه اجتماعی ( گوگل پلاس ) را تولید کرده که بچه های یک خانواده ایرانی وقتی به اینترنت متصل میشن وارد شبکه اجتماعی گوگل پلاس میشن و در آن جا بر اساس ظرفیت های موجود برای خود به جست و جو پرداخته و بعد از مدتی فعالیت در این شبکه اجتماعی ظرفیت خود را افزایش  داده و بعد از گذشت مدتی تبدیل به جست و جو محور هایی در این شبکه میشوند که به بقیه ظرفیت هارو خط میدن ( به بقیه میگن که چجوری ظرفیت ها رو افزایش بدین ) .


خوب این یه مثال مقدماتی بود برای این عبارت : بعد استراتژیک گوگل بر اساس مبنای ظرفیت های جست و جو محور


شروع بی پایان : ( آغاز محوری ماجرا )


اول به تعریف گوگل بپردازیم .


در وحله ی اول همه ما گوگل را به عنوان یک موتور جست و جو با امکانات بی همتاسش میشناسیم . در واقع این جور نیست ما گوگل را میتوانیم به عنوان یک سیستم در نظر گرفته که هسته ی اصلیش را موتور جست و جوی خود قرار داده است . چرا ؟ خوب معلوم است ، زیرا موتور جست و جو بیشترین کاربرد را در بین امکانات دیگر داراست . ( برطرف کردن شبهات تعریف )


** تعریف مفهومی گوگل : گوگل عبارت است از : یک سیستم جامع ارائه دهنده مجموعه امکانات و خدمات اینترنت و وب که بیشترین سهم را در دنیای مجازی ( اینترنتی ) از ان خود کرده است و روز به روز در حال گسترش است .


** تعریف کاربردی گوگل : گوگل عبارت است از : یک سیستم جامع کاربردی ارئه دهنده خدمات اینترنت و وب که هسته ی اصلی آن موتور جست و جویش و بقیه امکانانتش مشتق ( حاصل ) موتور جست و جو هستند و روزانه کلاینت ها ( مشتری ها ) برای انجام کارهای مختلف با آن درگیر هستند .


** تعریف عادی : گوگل به ترین موتور جست و جوی جهان است و خیلی باحال . ( دمشون گرم سریع تر رتبه وبپیج ( صفحه اینترنتی ) مارو بده دیگه با بقیش کار نداریم . )


** تعریف گوگل آنالیز از گوگل : گوگل عبارت است از : یک سیستم جامع کاربردی و مدرن که هسته اصلی آن موتور جست و جوی آن با امکانات بی نظیر از قبیل : گوگل مپ ( نقشه خوان ) / گوگل پلاس ( شبکه اجتماعی گسترده ) / سرویس جی میل ( پست الکترونیک ) / و ... که این امکانات مشتق ( حاصل ) از هسته اصلی ( همان موتور جست و جو ) بر اساس رعایت استاندارد های بوده و روزانه کلاینت ها ( مشتری ها ) از این امکانات که هر روز در حال پیشرفته تر شدن ( به روز رسانی ) هستند برای پیشبرد اهداف خود از آن استفاده کرده تا در زندگی روزمره مجازی و غیر مجازی بهره لازم و کافی ( حشو داره ؟ ) را ببرند .


** مشتق یک کلمه جالب و  یکی از مباحث باحال و نمره بیار ریاضیات پس کلا" مشتق پذیر بودن خوب ( یک تایپ نوشته هم در مورد مشتق پذیری موتور های جست و جو از جمله گوگل ف آماده کردم و در خدمت شما عزیزان قرار خواهم داد . )


** همان طوری که اشاره شد امکانات گوگل هر روزه در حال تغییر ، آپدیت ( به روز رسانی ) ، رونمایی و ... هستند . خوب این موضوع ( قضیه ) را میتوانیم به عنوان افزایش ظرفیت های گوگل حساب کرده ( از لحاظ استراتژیکی انجام این اعمال باعث محوبیت هر چه بیشتر گوگل میشود . )نمودار تاثیر گوگل بر کاربران اینترنتی


نمودار تاثیر گوگل بر کاربران اینترنتی


مثال ها و قضیه های مختلفی را مورد بررسی قرار دایم و شما یه نمورکایی با قضیه آشنا شدید .


** تشریح طبقه بندی موضوع :


یک سیستم جامع و کاربردی در فضای اینترنت و وب :google company


google company1 - 1 . احتیاجات یه سیستم جامع و کاربردی در دنیای اینترنت و وب بر اساس رعایت استاندارد های بین المللی  مثال : گوگل


1 - یک سیستم جامع و کاربردی احتیاج به کارشناسان مجرب و متعهد داره .


2 - یک سیستم جامع و کاربردی  احتیاج به استراتژی های مختلف داره .


3 - یک سیستم جامع و کاربردی  احتیاج به برنامه نویس ها و متخصصین حرفه ای .


4 - یک سیستم جامع و کاربردی احتیاح به بستر های سخت افزاری و نرم افزاری جدید و به روز داره .


5 - و ...


تشریح مواد بالا و تکمیل فرایند :


** گوگل همه موارد بالا را بر اساس استاندارد های بین المملی رعایت نموده و بر اساس استراتژی هایش  بستری را فراهم نموده که محور ظرقیت های جست و جو خود را افزایش تا کاربران به راحتی با امکانات گوگل کار کنند .


** استراتژی گوگل : گوگل یکی از بزرگترین مجموعه تبلیغاتی های دنیا به جساب می آید بر همین اساس وقتی امکاناتی را برای شما فراهم میتنماید در واقع به گوگل کمک بیشتری کرده تا شمای کلاینت . دلیل : شما وقتی عبارتی مثل : کنیا را مورد جست و جو قرار میدهید در گوشه سمت راست صفحه گوگل گوگل مپ ظاهر و ویکی پدیا هن جزئ جست و جو های اولیه است ( بعد استراتژیک گوگل بر اساس ظرفیت های جست و جو محور )


ادامه دارد ..........


تایپ نوشته : بعد استراتژیک گوگل بر اساس مبنای ظرفیت های جست و جو محور ( 1 )


تایپ نویس : رضا علیاری


منبع : تجربیات تئوری و عملی اینجانب در زمینه دنیای وب


مبحث گرایی به چه معناست ؟ مبحث گرایی عبارت است از مجموعه اعمالی که توسط شما و دیگران مورد بحث ، تحقیق و بررسی قرار میگرد . ( پس مبحث گرا باشید . )


یه مثال خوب برای مبحث گرایی : نوحه های حاج محمود کریمی


نوحه های حاج محمود کریمی به ترین مصداق مبحث گرایی میباشد چون که قبل از اجرا مبحث گرایی شده اند .  ( البته همه مداح های اهل بیت خوبنا ! )
حاج محمود کریمی حاج محمود کریمی

نظرات (2)
دوشنبه 23 دی 1392 ساعت 16:57
با سلام دوست گرامی
وبلاگتون زیباست اما میتونید بازدید بیشتری داشته باشید کافیه از کدهای جاوای زیبا کننده و افزایش دهنده بازدید و ورودی موتور جستجوی سایت www.multijob.ir استفاده کنید
و حتی آنلاین کد بسازید ، این ابزار توسط هزاران وبلاگ در حال استفاده می باشد و همچنین کدهای گوشه چپ سایت تأثیر بسزای در زیبایی و بازدید وبلاگ شما خواهد داشت
امتیاز: 0 0
پاسخ:
با سلا م ...

وب سایت جالبی دارید ..........
دوشنبه 23 دی 1392 ساعت 16:56
با سلام دوست گرامی
وبلاگتون زیباست اما میتونید بازدید بیشتری داشته باشید کافیه از کدهای جاوای زیبا کننده و افزایش دهنده بازدید و ورودی موتور جستجوی سایت www.multijob.ir استفاده کنید
و حتی آنلاین کد بسازید ، این ابزار توسط هزاران وبلاگ در حال استفاده می باشد و همچنین کدهای گوشه چپ سایت تأثیر بسزای در زیبایی و بازدید وبلاگ شما خواهد داشت
امتیاز: 0 0
پاسخ:
با سلا م ...

وب سایت جالبی دارید ..........
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد